کیف ورزشی پسرانه فرزند رونالدو که از روکش طلا ساخته شده است

کیف ورزشی تناسب اندام از جنس پلی استر 600d با بند شانه و جیب های زیپی از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند.

کیف ورزشی پسرانه را می توان با حوله ها و بطری های آب ترکیب کرد تا یک ست تناسب اندام ایجاد کند، ایده آل برای باشگاه ها، انجمن ها و تیم های بسکتبال، فوتبال، والیبال و غیره.

کیف ورزشی فیتنس مقاله پلی استر به شما این امکان را می دهد که شرکت، یک رویداد، یک محصول جدید یا یک خدمات جدید ارائه شده به مشتریان خود را تبلیغ کنید.

یک ابزار شخصی سازی شده که به مشتریان شما داده می شود، تبلیغات موثر کم هزینه را تضمین می کند.

چرم PU ضد آب کیف ورزشی از چرم PU قابل چسباندن ساخته شده است که در برابر آب مقاوم است و به راحتی تمیز می شود.

سایز بزرگ کیف بدنسازی LARGE با ابعاد 19.7 × 9.8 × 9.8 اینچ است که برای قرار دادن لباس های بدنسازی و ورزشی و لوازم ضروری شما کافی است.

کیف

کیف دافل همچنین به اندازه کافی جمع و جور است که در بیشتر کابین های هواپیما به عنوان چمدان دستی، دستی در سفرهای کوتاه آخر هفته شما جای می گیرد.

محفظه کفش جداگانه کیف مسافرتی دارای یک محفظه کفش جداگانه است که کفش های کثیف را دور از محفظه اصلی ذخیره می کند. این کار باعث می شود که اقلام لباس داخل کیف تمیز بمانند.

جیب مرطوب این محفظه از مواد ضد آب ساخته شده است، به شما کمک می کند تا وسایل خیس خود را مانند تنه شنا، عینک شنا، حوله مرطوب، لوازم آرایشی، پیراهن عرق گیر یا سایر وسایل بدنسازی را نگه دارید.

کیف دوفل دارای جیب های فوق العاده همه کاره است که به عنوان یک کیف مسافرتی یک شبه، کیف دوفلکی، کیف آخر هفته، کیف مسافرتی، کیف آخر هفته، کیف ورزشی، کیف بدنسازی، کیف دستی و کیف دستی برای مردان و زنان مناسب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.