چوب روسی نو در سونا خشک 90 درصد چربی بدن را جذب می کند

کفپوش های چوبی با چوب روسی نو برای هرکسی که می خواهد به فضای داخلی خود ظاهری شیک و اصیل و در عین حال دوستانه بدهد، انتخابی عالی است.

کفپوش های چوبی سال ها سرمایه گذاری هستند.

مواد اولیه طبیعی یک مکمل کلاسیک و جاودانه برای هر چیدمانی است. به زیبایی پیر می شود، دارای ارزش های مفید بی شماری است و گرما و انرژی مثبت را ساطع می کند.

در گستره وسیع کفپوش های DLH  می توانید مجموعه های زیادی را بیابید که در نوع چوب، نحوه چیدمان تخته ها و روش مونتاژ با هم تفاوت دارند. 

کفپوش های عجیب و غریب سری آوانگارد در مکان هایی که به شدت مورد استفاده قرار می گیرند.

و در معرض تماس با آب هستند به خوبی کار می کنند، زیرا در برابر سایش بسیار مقاوم بوده و از ثبات ابعادی بالایی برخوردار هستند.

اشتیاق برای جذابیت بی دغدغه حومه به این معنی بود که پیشنهاد شرکت DLH شامل مجموعه کفپوش های بلوط Antique است که به شما امکان می دهد شخصیتی روستایی و دنج در خانه ایجاد کنید. 

چوب

مجموعه بسیار وسیعی از انواع رنگ، از قهوه ای تیره تا بژ عسلی تا سفید سرد، توسط مجموعه کفپوش های بلوط Deco Line ارائه شده است.

ساندویچ تخته ها در این محدوده دوام یک کف جامد را با مزایای پانل های کلاسیک ترکیب می کنند.

برای کسانی که به مفاهیم سنتی دکوراسیون منزل اهمیت می دهند، طبقاتی وجود دارد که در یک الگوی شناخته شده و محبوب چیده شده اند.

شاه ماهی، که در بسیاری از رنگ های جذاب موجود است.

علاقه مندان به راه حل های چینش شرقی از کف های مجموعه بامبو با الگوی جالبی که ساختار شاخه های طبیعی را منعکس می کند، خوشحال می شوند.

برای افرادی که به شکوه و سبک کاخ اهمیت می دهند، مجموعه کاخ اختصاص داده شده است.

برای مشتریان استثنایی، مجموعه کفپوش های چوبی Exotic آماده شده است که شامل تخته های جامد از گونه های نخبه مانند مرباو، ساج و گردو است.

پیشنهاد بسیار گسترده DLH به شما این امکان را می دهد تا کفپوش مناسبی را برای هر فضای داخلی انتخاب کنید و هر روز از زیبایی مواد اولیه طبیعی لذت ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.