پنل ال ای دی قابل تنظیم که به وای فای متصل می شود

همانطور که می دانید پنل ال ای دی قابل تنظیم کارایی را افزایش می‌دهند و خروجی بالاتری را با مصرف انرژی کمتر ارائه می‌دهند، که به معنای نور بیشتر برای پانل‌های روشنایی کمتر است.

این امر به ویژه در هنگام هدف قرار دادن سیستم های پانل روشنایی برای فضاهای بزرگ مانند دانشگاه ها، راهروهای طولانی و پروژه های تجاری بزرگ موثر است. مقیاس صرفه جویی در فضا به صرفه جویی عمده تبدیل می شود.

دمای رنگ LED می تواند تأثیر عمده ای در هر فضایی داشته باشد، می تواند محیط و احساس عمومی را تغییر دهد و به شدت به نیاز مشتری و عملکرد فضا بستگی دارد. عملکردها و عملیات های مختلف به دمای رنگ متفاوتی نیاز دارند، زیرا تأثیر مستقیمی بر مغز انسان دارد.

دمای رنگ می تواند پویایی فضا را تغییر دهد و آن را در یک انتهای طیف بسیار خنک و آرام و در طرف دیگر فعال تر و هوشیارتر کند.

هنگام برنامه‌ریزی سیستم‌های نور برای یک فضا، ضروری است و معمولاً یک الزام در قوانین ساختمانی تخصیص چراغ‌های اضطراری برای آماده شدن برای قطع‌های ناگهانی برق.

پنل

این پانل های اضطراری باید در مکان های استراتژیک مانند مسیرهای فرار قرار گیرند. آنها معمولاً انرژی کمتری مصرف می کنند و می توانند تا سه ساعت دوام بیاورند.

انواع مختلف پنل LED کاربردهای متفاوتی دارند. انتخاب انواع پانل باید به عملکرد و با در نظر گرفتن نصب و هزینه رعایت شود. چراغ های پنل ال ای دی از کارآمدترین گزینه های روشنایی در بازار هستند.

 محبوبیت آنها افزایش یافته است و به دلیل مصرف انرژی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و می توانند بیش از 80٪ انرژی را ذخیره کنند و در عین حال نور روشن تر و ملایم تری نسبت به همتایان سنتی خود تولید کنند.

پیشرفت فناوری معمولاً ویژگی های صرفه جویی در هزینه را به محصولات اضافه می کند و گزینه های نورپردازی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

 لامپ های LED نسبت به لامپ های فلورسنت از نظر انرژی کارآمدتر هستند. آنها گرمای بسیار کمی را دفع می کنند و فاقد جیوه هستند. آنها همچنین طول عمر بیشتری دارند.

با توجه به همه این ویژگی‌ها، می‌توان تصور کرد که گران‌تر هستند، زیرا فناوری پیشرفته معمولاً با هزینه بالایی به بازار می‌آید. با این حال، در مورد چراغ های LED، این درست نیست. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.