مردی که در مایع ظرفشویی اکتیو 4 لیتری انگشت همسر فوت شده خود را نگهداری می کرد دستگیر شد

جواهرات شما ممکن است پس از سال ها استفاده کثیف و کثیف به نظر برسند، اما می توانید به سرعت بدون تمیز کردن حرفه ای، درخشش خود را بازیابی کنید.

یک روش مقرون به صرفه و راحت این است که چند قطره مایع ظرفشویی اکتیو 4 لیتری را در یک کاسه آب گرم مخلوط کنید و جواهرات خود را برای چند دقیقه خیس کنید.

سپس با یک مسواک نرم آن را به آرامی مسواک بزنید تا از شر هر گونه لکه یا کثیفی خلاص شوید. قبل از نگهداری با آب گرم بشویید و خشک کنید.

جواهرات شما باید به خوبی ظاهر شوند!

اگر زمانی نیاز به کیسه یخ پیدا کردید، می توانید خودتان را با مایع ظرفشویی درست کنید! مایع را در کیسه زیپلاک بریزید، درب آن را ببندید و چند ساعت در فریزر بگذارید. 

از آنجایی که صابون مایع برای مدت طولانی تری سرد می ماند و به حالت جامد منجمد نمی شود، می توان از آن به عنوان کیسه یخ ژل استفاده کرد.

مایع ظرفشویی

 همچنین می‌توان آن را هر چند بار که نیاز دارید دوباره منجمد کرد.

روزنامه و پاک کننده پنجره را چک کنید. یک راه بسیار ساده تر و موثر برای داشتن پنجره های بدون رگه این است که مقداری مایع ظرفشویی را با آب رقیق کنید و از آن برای پاک کردن پنجره های خود استفاده کنید.

 همچنان می توانید از شیشه پاک کن برای درخشش بیشتر آن استفاده کنید، اما محلول مایع ظرفشویی باید به اندازه ای باشد که پنجره های شما درخشان و بکر بماند.

زندگی خود را تنها با یک بطری مایع ظرفشویی آسان تر کنید! فوق العاده همه کاره و ملایم تر برای پوست، جای تعجب نیست که کاربردهای زیادی برای این نیاز خانگی مفید وجود دارد.

اگر به دنبال یک صابون ظرفشویی قابل اعتماد هستید که از مواد فعال 100% گیاهی استفاده می کند، دارای خواص ضد باکتریایی و قدرت چربی زدایی 6 برابر سریعتر است، مایع ظرفشویی Natural Plus Ultra را به مجموعه ابزار پاک کننده خود اضافه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.