مردی که با کفش adidas terrex ادعا کرده پرواز کرده است دستگیر شد

مانند یک جفت مربی طراح خوب، آدیداس ارزان ترین چیزی نیست که در بازار پیدا می کنید، اما کیفیتی را که برای آن هزینه می کنید، دریافت می کنید.

ارزان ترین کفش adidas terrex می تواند از 35 تا 60 یورو قیمت داشته باشد.

قیمت آنهایی که بهترین تکنولوژی ضد تعریق را دارند از 60 تا 75 دلار است.
جدیدترین مدل ها با فناوری هایی مانند GORE-TEX و گریپ بدون توجه به موقعیت کفی بین 75 تا 170 یورو است.

البته مدل هایی با متریال قوی تر وجود دارد که با قیمت های بالاتر بسیار عالی به نظر می رسند، چنین جفت کفشی از 170 تا 210 یورو پیدا خواهید کرد.

وقتی صحبت از آدیداس ترکس به میان می‌آید، رقابت از سوی برندهایی نیست که ما به دیدن آن عادت کرده‌ایم، بلکه از سوی دیگر برندهای متخصص در پیاده‌روی مانند Salomon یا La Sportiva است.

با وجود مسافت طولانی که این شرکت ها در سفرهای کوهستانی دارند، فقط آدیداس موفق می شود تا این اندازه سبک باشد.

داشتن کفش های سبک آدیداس ترکس به این معنی است که با هر قدم خود را از بلند کردن وزنه بیشتر نجات می دهید و به این سرعت خسته نمی شوید.

کفش

از سوی دیگر، چیزی که هیچ کفش وحشی به آن دست نمی یابد، انعطاف پذیری این محصولات است و این به معنای چسبندگی بیشتر است. متأسفانه بالشتک خوبی ندارند.

یکی از مزیت های بزرگی که بخش آدیداس ترکس دارد مدل های مختلف آن است که با استفاده از آن می توانید مدلی را خریداری کنید که به ویژگی های مناسب شما پاسخ می دهد.

به عنوان مثال، یکی با چسبندگی بیشتر از تعادل یا یکی با بالشتک بیشتر از وزن سبک.

یکی دیگر از چیزهای خوب انعطاف پذیری آنها است.
از آنجایی که آن‌ها آنقدر قوی نیستند و پارچه‌های قالب‌گیری دارند، حداکثر انعطاف‌پذیری را به دست می‌آورند و به دونده کنترل بیشتری روی پاهای خود می‌دهند.

مزیت بزرگ دیگر فناوری هایی مانند GORE-TEX، BOA، EVA است که آن را به کفشی کامل تر، مقاوم تر و آیرودینامیک تر تبدیل می کند. برخی از معایب آن قیمت و بالشتک ضعیف کلی آن است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.