لباس زیر مردانه


همان‌اندازه که با انتخاب صحیح یک لباس و پوشیدن آن زیبایی شما افزایش می‌یابد،به همان‌اندازه با یک انتخاب نادرست در خرید لباس و پوشیدن آن باعث می‌شوید که ظاهرتان بد به نظر برسد. مساله ی لباس زیر حتی مهم تر از انتخاب لباس می‌باشد زیرا اگر شما لباس زیر بدی را انتخاب کنید حتی اگر لباس فوق العاده را به تن داشته باشید اما باز هم بد جلوه می‌کنید
لباس زیری که استفاده میکنیم باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
توصیه ما به شما این است که لباس زیری که استفاده میکنید از جنس الیاف طبیعی باشد.چرا که جنس هایی که مواد ترکیبی مانند پلاستیک و نایلون دمای داخل را به بیرون انتقال نمیدهند و این امر موجب بو گرفتن بدن،تعرق بیشتر و رشد باکتری میشود.
الیاف طبیعی چهار نوع هستند:

۱- پنبه (catton):
این الیاف به علت انتقال حرارت به بیرون خنك هستند، به راحتی لكه گیری و شسته میشوند، در برابر ساییدگی مقاومند و نكته جالب درباره آنها این است كه اگر خوب خشك نشوند بوی عرق بدن در آنها باقی میماند. ( در ایران اصطلاحا به این لباس ها نخی میگویند.)

۲-كتان (leinen)
از نظر خصوصیات مانند پنبه است و در ایران كشت نمیشود، دارای سطح صاف و براق هستند و حتی زودتر از پنبه تمیز میشوند، از لحاظ جذب آب مثل پارچه های پنبه ای هستند اما زودتر خشك میشوند و به همین خاطر حوله های بهتری نسبت به حوله های پنبه ای هستند.

۳-پشم ( wool )
الیاف پشم دارای نام های مختلفی هستند، بر اساس اینكه از پشم چه حیوانی تهیه شده باشند مثل گوسفند مرینوس، شتر لاما و موی بز. چون هوا را در خود ذخیره میكنند عایق هستند، عرق بدن را در خود خلل و فرج خود جذب میكنند و آن را به آرامی تبخیر میكند و به همین خاطر در زمستان گرم اند، نكته ی مهمی كه در رابطه با لباس های پشمی وجود دارد این است كه نباید آنها را آویزان كرد بلكه بهتر است روی پارچه های نخی (پنبه ای) پهن شوند.

۴-ابریشم ( silk)
فوق العاده سبك و براق، دارای كشش و مقاومت بالا در برابر پارگی و چروك پذیری، و چون دارای پروتئین هستند عایق اند و در زمستان و تابستان كاربرد دارند.

امیدواریم مطالب موثر واقع شده باشد.

جهت راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید

دفتر:۰۲۱۵۵۶۰۷۸۵۷
تلفن همراه:۰۹۱۲۰۷۵۲۱۴۷
فکس:۵۵۵۷۱۱۰۵

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.