خودکار 10 رنگ که در آب قابل نوشتن است

یادداشت بردارید یا هر چیزی را که نمی خواهید فراموش کنید با این مجموعه خارق العاده از خودکار 10 رنگ یادداشت کنید، خودکار مادام العمر شما با برخی از جدیدترین رنگ ها!

راحتی نوشتن را با  خودکار 10 رنگ معمولی خود کشف کنید، اما با رنگ هایی که به شما امکان می دهد نوشته خود را سازماندهی کنید یا آنچه را که نیاز دارید برجسته کنید، همیشه آنها را در دسترس داشته باشید.

خودکار 10 رنگ به لطف سیستم خود که امکان نوشتن نرم و شروع سریع را فراهم می کند که جوهر را به راحتی و بدون کشیدن آن پخش می کند، متمایز است. قابل اعتماد و روان برای کشیدن خطوط تمیز از ابتدا تا انتها.

آنها با روان بودن جوهرشان برای نوشتن مشخص می شوند.

خودکار

برای نگه داشتن بهتر مداد دارای لاستیک ضد لغزش هستند.

همانطور که قبلاً در مقالات قبلی دیدیم، نوشته ما چیزهای زیادی در مورد ما می گوید: تمایل نامه، ظلمی که هنگام نوشتن انجام می دهیم و غیره.

آنها می توانند در مورد شخصیت و خلق و خوی ما چیزهای زیادی بگویند. در این مقاله می خواهیم ببینیم رنگی که برای نوشتن انتخاب می کنیم چه چیزی می تواند در مورد ما بگوید.

برای اینکه بتوانیم آن را تعیین کنیم، می‌توانیم بر اساس رنگی که معمولاً استفاده می‌شود یا انتخاب آزاد بین چند رنگ هنگام نوشتن یک متن، پایه گذاری کنیم.

از نظر گرافیکی، این انتخاب یا عادت می تواند نشان دهنده داده هایی در مورد رفتار عاطفی، عاطفی، کاری، فکری و غیره باشد.

از جمله رنگ های پرکاربرد در نوشتار به دلیل رایج و پذیرفته شدن آنها عبارتند از: آبی، مشکی، قرمز و سبز.

افرادی که جوهر به این رنگ را انتخاب می کنند، تمایل دارند که شادی آور باشند و به ایده های جدید باز باشند.

آنها همچنین برای آزادی خود ارزش زیادی قائل هستند و ممکن است استعداد خاصی برای فرار از مسئولیت های روزانه نشان دهند. مهم این است که آنها تمایل به انفعال را که دارند کنترل کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.