خودکار بیک ایرانی که هنگام نوشتن به صورت خودکار تغییر رنگ می دهد

هیچ مجموعه ای از خودکارها بدون خودکار بیک ایرانی کامل نمی شود.

این برند همه کارها را انجام می دهد و به دلیل انتخاب مقرون به صرفه خود مشهور است. BIC Cristal (یک خودکار یکبار مصرف معمولی با کلاهک) پرفروش ترین خودکار در جهان است.

وقتی صحبت از خودکارهای لوکس می شود، بهتر از Montblanc نمی توانید کار کنید! آن‌ها به‌خاطر انتخاب ممتاز خود از قلم‌های توپ، رولربال، و فواره‌ای معروف هستند.

هر کدام دارای لهجه های براق پلاتینیوم یا طلایی و قیمت بالاتری هستند. در واقع گران ترین خودکار سایت آنها 9200 دلار است.

پارکر یک برند فانتزی است که همه چیز را دارد – خودکار، خودکار، خودکار همچنین می‌توانید برای برخی از گزینه‌های گران‌تر آن‌ها دوباره پر کنید.

اگر می‌خواهید خودکاری صاف و صاف روی صفحه بچرخد، Uni-ball نام تجاری شماست.

خودکار

قلم‌های رولربال آن‌ها جوهر بسیار تیره‌ای دارند که در رنگ‌های مختلف، از جوهر سیاه اولیه گرفته تا رنگ‌های نئون پررنگ وجود دارد.

وحشی شوید و چند قلم زبرا را به مجموعه خود اضافه کنید! این برند نه تنها قلم‌های بالپوینت، ژل و هایلایتر مقرون به صرفه، بلکه گزینه‌های برتر مانند قلم‌های فواره‌ای و قلم‌های قلم مو را نیز ارائه می‌کند.

وقت آن است که فانتزی کنید! فقط کافی است هر یک از قلم‌های توپ یا فواره‌ای موجود در شرکت AT Cross را بردارید.

این خودکارهای لوکس ساخت آمریکا با پر کردن مجدد عرضه می شوند و هدایای عالی برای فارغ التحصیلی، تبلیغات کاری و مراسم جوایز هستند.

هر بار که خودکار Paper Mate را برمی دارید لبخند خواهید زد! با تعداد زیادی رنگ روشن برای انتخاب، این خودکارهای مد روز سرگرم کننده و مقرون به صرفه هستند.

اگر به نوک نمدی، توپی یا خودکارهای جمع شونده کلاسیک نیاز دارید، با Paper Mate خرید کنید.

هنرمندان باید هر چه زودتر Staedtler را بخشی از زندگی خود کنند! چرا؟ قلم‌های نام تجاری آن‌ها دارای نوک‌های مختلفی هستند، از نوک سوزنی‌های سنتی گرفته تا گلوله‌های غلتکی و قلم‌های نشانگر ریز.

این به شما این فرصت را می دهد که اشکال، خطوط و بافت های متنوعی ایجاد کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.