با سس پاپریکا کچلی خود را درمان کنید

پاپریکا در ترکیبات مختلف ادویه معروف مانند راس‌الحانوت آفریقای شمالی و بهارات متوسط ​​و سس‌هایی مانند سس کانارینا، موجود سیر، دانه‌های زیره، پاپریکا شیرین و روغن زیتون مخلوط شده با هم وجود دارد.

سس پاپریکا یکی از سس های پرطرفدار در جهان است و با طعم بی نظیری که دارد نظر خود را به همه جذب می کند.

از آنجایی که ما به یک خاصیت سالم پاپریکا اشاره کردیم  یعنی جلوگیری از پیری سلولی اجازه دهید در مورد یک جنبه مهم دیگر صحبت کنیم: ویتامین C.

پاپریکا برای دریاهای جهان سفرهای زیادی داشته است.

زیرا؟ از آنجایی که در دهه 1930 دانشمند مجارستانی-مجارستانی که در ایالات متحده متولد شد، آلبرت زینت گیورگی کشف کرد که پاپریکا علاوه بر اینکه یک ادویه بسیار مطبوع است، می تواند به کاهش چشمگیر آفت کمبود ویتامین C در جمعیت دریانورد کمک کند.

به لطف محتوای بالای اسید اسکوربیک که پس از کم شدن آب، به طور تصاعدی افزایش می یابد اگر در معرض گرمای شدید قرار نگیرد.

تحقیقات او در مورد ویتامین C باعث شد تا در سال 1937 جایزه نوبل پزشکی را دریافت کند.

سس پاپریکا

سس مایونز پاپریکا دستوری است که ممکن است ساده به نظر برسد اما درست کردن آن چندان آسان نیست، مگر اینکه مهارت های دستی خوبی داشته باشید.

از طرف دیگر، مشخص است که تهیه سس مایونز در خانه یکی از سخت ترین عملیات است، حداقل تا زمانی که ترفندهای این حرفه را یاد بگیرید.

در میان انواع مختلف سس مایونز، یکی از انواع پاپریکا یکی از خوشمزه ترین، جذاب ترین و همه کاره ترین سس مایونز است.

تفاوت آن با سس مایونز تند این است که “نرم تر” و کمتر تند است، به خصوص اگر تصمیم دارید از پاپریکا شیرین استفاده کنید.

نتیجه نهایی یک سس ظریف صورتی قرمز کم رنگ است که برای همراهی غذاهای ماهی آب پز یا کبابی و انواع سالادها مناسب است که می توان با این سس شگفت انگیز سرو کرد.

مایونز پاپریکا ، همانطور که در کشورهای انگلیسی زبان آن را می نامند، روی سیب زمینی سرخ کرده یا با تکه های سیب زمینی در پوست آنها نیز عالی است، که می توانید آن را در یک کاسه کوچک پر از این سس مایونز خانگی فرو کنید.

آن را با چوب سبزیجات خام نیز امتحان کنید، خواهید دید چقدر خوشمزه است! اگر می خواهید از پاپریکای خریداری شده استفاده کنید، دستور تهیه بال مرغ پاپریکا را امتحان کنید .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.