با این روش ها عمر لنت ترمز ال نود فرانسوی را افزایش دهید

انتخاب لنت‌های ترمز می‌تواند بر روی همان لنت‌هایی باشد که قبلاً با انتخاب یک قطعه یدکی اصلی در خودروی شما عرضه شده‌اند، این انتخاب می‌تواند محتاطانه باشد اما تقریباً همیشه بسیار گران است.

دنیای افترمارکت انواع مختلفی مانند لنت ترمز ال نود فرانسوی را ارائه می دهد که تمام ایمنی یک محصول مطابق با CE را با قیمت های مقرون به صرفه ترکیب می کند.

یکی از عواملی که در انتخاب لنت ترمز باید در نظر گرفته شود ضریب اصطکاک ایجاد شده روی دیسک است.

مقادیر بین 0.3 و 0.5 برای یک لنت خوب بهینه است و مهم است که این مقدار به دلیل تغییر دما کافی باشد: در یک ماشین اسپرت ضریب اصطکاک به راحتی به 0.5 می رسد، اما یک لنت سرد نیز می تواند مقدار را به 0.2 کاهش دهد.

برای اینکه لنت ترمز واقعاً مؤثر باشد، بسته به سبک رانندگی باید در طول زمان مدت زمان مطلوبی داشته باشد.

انتخاب ماده می تواند باعث شود که بازده ترمز به طور قابل توجهی در طول زمان تغییر کند و دانستن نحوه مدیریت سختی لنت انتخاب مواد مناسب با توجه به سبک رانندگی بسیار مهم است.

سیستم ترمز و در این مورد لنت ترمز خودروها برای ایمنی در خودرو ضروری است.

لنت ها به مرور زمان فرسوده می شوند، به همین دلیل است که خوب است بدانید که چگونه می توانید متوجه سایش آن شوید و از چند بار نیاز به تعویض آنها مطلع شوید.

مصرف و سایش لنت ترمز به سبک رانندگی بستگی دارد و با توجه به مسیر متفاوت است: برای مثال رانندگی در شهر، به این فکر کنید که هنگام نزدیک شدن به چراغ راهنمایی چند بار باید ترمز کنید.

لنت ترمز

بنابراین ترمزهای مکرر در جاده های شهری لنت ترمزها بیشتر از بزرگراه فرسوده می شوند.

شاید رایج‌ترین لنت‌های ترمز، مدل‌های نیمه فلزی از 30 تا 65 درصد فلز هستند. مواد اضافی می تواند شامل پشم فولادی، سیم و مس در میان دیگران باشد.

پس از نشستن بر روی این عناصر توسط رزین آلی به یکدیگر متصل می شوند. از اینجا به شکل های از پیش تنظیم شده قالب گیری می شوند و در کوره پخته می شوند و در نتیجه دوام بیشتری دارند.

این استحکام یکی از مزایای فراوان آنهاست. لنت های نیمه فلزی در برابر حرارت مقاوم هستند و در روتورها بسیار راحت تر از معادل سرامیکی خود هستند.

آنها معمولاً ارزان‌تر هستند و – زمانی که حدود 60٪ فلز وجود دارد – خود را به ترمزهای شدید در یک مسیر طولانی از جاده یا مسیر وام می‌دهند.

در واقع لنت های ترمز نیمه فلزی شاید بهترین گزینه برای خودروهای مسابقه ای با عملکرد بالا باشد. اگر وسیله نقلیه ای دارید که سرعت 0-60 مایل در ساعت را در یک فلاش انجام می دهد، این گزینه برای شماست.

مانند همه انواع لنت ها، در این مورد نیز یک واکنش نامطلوب به دمای شدید و پایین وجود دارد. از بردن او برای چرخش در قطب جنوب اجتناب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.